Angel Professional – натуральні компоненти для краси волосся

З весни 2012 року Angel Professional і Dancoly застосовує ПАР рослинного походження – кокоглюкозид. Раніше Angel Professional і Dancoly використовували м’який ПАР лаурил сульфат амонію. Основна маса засобів, що очищають містить ЛАУРІЛ сульфат натрію, який діє БІЛЬШЕ дратівливо на шкіру.

Angel Professional і Dancoly вибрали Coco-Glucoside (коко-глюкозид) за прекрасні властивості для краси волосся. Це м’яка речовина, що піниться, яку отримують з м’якоті кокоса і фруктози. Коко-глюкозид відноситься неаніонній системі поверхнево-активних речовин. ПАВи, що входять до складу неаніонной системи, при контакті з водою утворюють міцели більшого розміру, які менше ушкоджують шкірний бар’єр, забезпечують найбільш м’яке і дбайливе очищення шкіри. Варто відзначити, що коко-глюкозид є особливо м’якою речовиною, яке сприяє видаленню бруду і утворення піни.

Продукти догляду за волоссям Angel Professional – це лікування, харчування, зволоження волосся.

До складу Angel Professional входять унікальні компоненти, які зміцнюють волосся і роблять його красивим і здоровим. Ефект від застосування помітний з першого разу, що важливо для професійних засобів.

До складу Angel Professional входить “морський колаген”. Його отримують з шкур акул і на відміну від колагену тваринного походження він більш ефективний. У морського колагену менше молекула, менше бар’єр, менше ризиків індустріального та епідеміологічної властивості). Морський колаген здатний утримувати воду в рази більше своєї ваги.

Морський колаген за дією на волоссі можна порівняти з кератином, він надає волоссю додатковий блиск і життєву силу, обволікає волосся і заповнює тріщини, а також, колаген на 50% ефективніше вбирає вологу і утримує її в волоссі, оберігаючи його від пересихання.

Термальна вода, видобута з глибини 320 метрів, містить близько 60 видів мінералів і 10 видів рідкісних компонентів, утворених за рахунок тисячолітньої циркуляції води. Вона заряджена негативними частками, а так як заряд волосся позитивний, це дозволяє максимально проникнути вглиб волосся всіма компонентами, необхідним для харчування і зволоження волосся.