DANCOLY PARIS на << InterCHARM 2013 >>

У період з 16 по 18 вересня в Києві пройшла 12-а за рахунком виставка, яка зібрала в 3 виставкових павільйонах професіоналів індустрії краси. Про те, як була представлена ​​продукція брендів DANCOLY PARIS – далі!

Технолог Angel Professional і Dancoly Андрій Корецький на виставці InterCHARM представив нову лінію від фахівців Dancoly – органічну косметику Provence і розповів колегам про особливості складу і застосування продукції Angel Professional і Dancoly.

Технолог зазначив, що на сьогоднішній день косметика Provence затребувана в усьому світі (представлена ​​в 58 країнах, використовується в 6 000 салонів), а Україна тільки знайомиться з прогресивною маркою.

<<Органічна косметика – вибір сучасного професіонала. Це ефективно для клієнта, безпечно для майстра і природи. Provence – це 89% органічних компонентів, це натуральна і високоефективна косметика. У процесі виробництва використовуються мікромолекулярні технології. Екстракти ефірні масла трав, квітів, фруктів – безперешкодно проникають глибоко в структуру волосся і швидко забезпечують відмінний результат. Я радий познайомити з нею рідних і близьких в Україні >> – сказав технолог.

Учасники виставки могли відчути прекрасні аромати натуральних ефірних масел від Dancoly Paris і Provence і відпочити від галасливої ​​виставки в оазисі SPA.

Андрій Корецький багато відповідав про найкращі процедури для потреб кожного клієнта, так як в лінійках Angel Professional і Dancoly вибір процедур дуже широкий.

У лінії Angel Professional, технолог рекомендував високоефективні процедури для фарбованого, сухого і ламкого волосся. В основі професійної SPA-косметики для волосся Angel Professional термальна вода, доповнена колагеном природного походження і витяжками з морських рослин, багатими йодом і мікроелементами. Такий морський коктейль робить волосся здоровим, красивим і радує і клієнта, і майстра.

Серед процедур DANCOLY SPA Андрій Корецький рекомендував догляд зі стимулювання росту волосся: при випаданні і збереженні молодості волосся. Ароматерапія від DANCOLY SPA перетворює перукарню в SPA салон, а майстра перукаря в чарівника SPA. Звичайно, масаж і найкращі варіанти проведення процедур від DANCOLY SPA цікавили багатьох майстрів. Адже дія DANCOLY засноване на використанні унікальних властивостей натуральних ефірних масел і екстрактів рослин. При цьому сульфатів і силіконів в цій лінії просто немає.

Виставка пролетіла так швидко, залишивши приємні враження і нові знання у майстрів. Клієнтам залишається тільки звернутися за консультацією до майстрів в своєму місті, де буде підібраний догляд, що ідеально відповідає потребам волосся. Благо, асортимент засобів DANCOLY PARIS досить широкий!