Косметика «Angel Professional» стає ближче!

Французька професійна косметика «Angel Professional» стає ближче і зрозуміліше! 28 березня в Харкові був проведений пізнавальний семінар для торгових представників.

Саме торговий представник – свого роду «шлюбний агент», який знайомить клієнтів з новими продуктами. І від того, наскільки добре в асортименті компанії розбирається цей фахівець, залежить успішність співпраці і, в кінцевому підсумку, репутація фірми серед споживачів. Тому наші торгові представники не перестають вчитися, щоб бути готовими в будь-який момент відповісти на питання, що виникли у клієнтів.

28 березня 2013 року в Харкові відбувся семінар з косметики «Ангел», в рамках якого були детально розглянуті для укладки засоби, засоби стайлінгу (зокрема, серія «Fantasy Party») і догляду за волоссям. Особливу увагу було приділено серії «Женьшень», яка дозволяє позбутися проблеми випадіння волосся, але тільки за умови суворого дотримання рекомендацій! Своїми знаннями і досвідом в цьому питанні поділилася Юлія Андрейченко.

Не обійшлося і без «розбору польотів». Торговий представник Юрій, спантеличив Юлю Андрейченко питанням про те, чому лак AS-307 з серії «Fantasy Party» залишає на темному волоссі світлі сліди, особливо, якщо розпорошувати його з невеликої відстані. Юлія на практиці продемонструвала, як цього уникнути. Всі залишилися задоволені!

Також в рамках семінару було проведено тестування торгових представників на знання косметики «Ангел». Результат порадував! Хоча питання були каверзними!