Косметика Аngel Рrofessional в Сімферополі

26 серпня оцінити ефект, який забезпечує використання косметики для волосся Аngel, змогли жителі Сімферополя.

Семінар був розрахований на торгових представників, а проводив його технолог Андрій Корецький. З урахуванням того, що правильно і обґрунтовано розповісти можна тільки про те, що знаєш і відчув на власному досвіді, цей семінар – просто необхідність для торгових представників. Та й для споживачів продукції купити те, що вже випробувано, набагато простіше і вигідніше (немає ризику придбати невідповідний засіб). В рамках заходу були розглянуті такі продукти:

  • засоби для укладки Fantasy Party;
  • продукти ТМ Аngel;
  • продукти TM Dancoly.

Головною дійовою особою семінару, нарівні з Андрієм Корецьким, стала дівчина, яка хотіла дізнатися на власному досвіді про те, як правильно використовувати названі вище засоби. І, звичайно ж, її цікавило, чи дійсно косметика Dancoly настільки ефективна для пошкодженого волосся.

Почав Андрій з процедури відновлення сухого волосся. Для неї були використані такі продукти: живильний крем А-602-1 і масло А-601 (всього 1 ампула). Інгредієнти були ретельно перемішані, а потім нанесені на всю довжину волосся, уникаючи прикореневої зони. Результат, звичайно, вразив: волосся стало м’яким, блискучим і еластичним.

Другою процедурою стало відновлення пошкодженого волосся з лікувальними масками і натуральними ефірними маслами Dancoly. У маску було додано масло бергамота. Після процедури модель залишилася задоволена навіть не на 100%, а на всі 150%. Адже її волосся дійсно стало розкішним! Також була зроблена уукладка з бальзамом для гладкості і блиску.

Підсумок семінару: маса позитивних емоцій і підтвердження теоретичної інформації на практиці!