Навчальний семінар по колористиці в Києві

Навчальний семінар по колористиці в Києві

22 жовтня в Києві в інституті підготовки кадрів легкої промисловості пройшов семінар, присвячений модним технікам фарбування з ТМ AngelProfessional. Своєю майстерністю і професійними формулами з присутніми поділилася талановитий майстер, експерт марки Angelprofessional, Ірина Лев.

Учасники заходу отримали не тільки необхідні теоретичні знання, а й могли спостерігати поетапно весь процес здійснення складних фарбувань, задавати свої питання майстру.

В рамках демонстрації для першої моделі було вибрано і виконано фарбування «Омбре» – освітлення кінців з подальшим тонуванням волосся.

Для другої моделі було підготовлено фарбування «Ніфертіті», особливість якого полягає в освітленні суцільних пасм по заданому малюнку з подальшим тонуванням волосся у прикореневій зони і розтяжкою кольору.

На третій моделі було продемонстровано фарбування сивини. Також були проведені два навчальних майстер-класу по лікуванню волосся з використанням засобів ТМ AngelProfessional і Dancoly.

Незважаючи на те, що семінар тривав 7 годин, час минув дуже швидко і з користю для тих, чиє життя нерозривно пов’язане з перукарським мистецтвом.