Навчання відновленню і роботі з сухим волоссям в рамках семінару від Angel Professional

Унікальні можливості професійної косметики для волосся Angel Professional були продемонстровані в рамках навчального семінару в Черкасах, минулого 7 лютого 2017 року. Мінусова температура за вікном не завадила учасникам нашого заходу зібратися разом в теплому затишному салоні і провести час в компанії технолога марки Ольги Гладких.

Майстри, а також продавці магазинів, в яких представлена ​​косметика нашого бренду, могли особисто переконатися в ефективності засобів Angel Professional, а також навчитися правильній роботі з ними при проведенні відновлювальних процедур для волосся.

Всього в рамках семінару було представлено 8 процедур з використанням таких засобів, як маска для відновлення сухого і пошкодженого волосся А-602, інтенсивне поживне масло А-601, живильний крем А-304. Також був показаний ефект комплексного догляду за волоссям за допомогою спеціального набору для сухого волосся «Букет до 8 березня» А-301, що включає в себе шампунь, кондиціонер і масло для кінчиків.
Дружня атмосфера, практичний підхід, підкріплений теоретичною базою, і можливість отримати відповіді на свої питання зробили семінар не тільки корисним, але і приємним для всіх його учасників!