Семінар по колористиці від Angel Professional

13 жовтня в Києві в інституті підготовки кадрів легкої промисловості пройшов ознайомчо-навчальний семінар по колористиці з ТМ AngelProfessional. В рамках заходу учасники могли не лише ознайомитися з асортиментом продукції ТМ AngelProfessional і ТМ Dancoly, а й отримати практичні навички та поради по різних техніках фарбування.

Програма семінару була побудована таким чином, щоб всі присутні, незалежно від свого професійного рівня, провели час з інтересом і користю.

Протягом дня було розглянуто і виконано 3 техніки фарбування:

    • інтенсивне тонування;
    • брондирування;
    • чоловіче фарбування.

Кожна процедура супроводжувалася коментарями майстри Ірини Лев. В рамках заходу особлива увага приділялася особливостям догляду за волоссям після процедури фарбування і засобів ТМ AngelProfessional і ТМ Dancoly. Також були виконані укладки, а учасники могли відчути на собі ефект масок ТМ AngelProfessional.

Особливе значення для присутніх мало ознайомлення з колористикою як багатогранною наукою і, разом з тим, дивним мистецтвом. Були розглянуті правила змішування, отримання проміжних відтінків, готові формули, дія окислювачів і т.д. В кінці кожен учасник міг задати його питання і отримати вичерпні відповіді від майстра.