Сила океану для краси вашого волосся

СИЛА океанських глибин бренду Dancoly Angel Professional Paris – інноваційна концепція в індустрії краси та догляду за волоссям. На додаток до решти найчистіших інгредієнтів, які використовуються при виробництві косметичних продуктів, Вода Морських Глибин є передовим засобом в догляді за волоссям.

Морська вода з глибини 320 метрів містить понад 60 мінеральних сполук: Na2CO3, NaHCO3, NaCl, NaI, NaHSO4, Na2SO4, Na3PO4, KHCO3, K2CO3, KCl, K2SO4, K3PO4, KI, CaCl2, MgCl2, MgCO3, MgSO4, FeCl2, FeCl3, FeSO4, Fe2(SO4)3, FeCO3, Fe2(CO3)3, FePO4, ZnCl2, CnCl2, MnCl2, LiCl, ZnSO4, CuSO4, AlCl3, Al2(CO3)3, Al2(SO4)3, Na2SEO3, K2SeO3, Na2SeO3, NaIO3, KIO3, KVO3, NaVO3, KVO4, NaVO4 і багато інших) і 10 видів рідкісних мікроелементів (Ca, Mg, Fe, P, N, S, V, Se, I, Cu), що утворилися в результаті багатьох тисяч років безперервної циркуляції морської води.

Інноваційна запатентована технологія дозволяє комбінувати їх, перетворюючи в рої іонів, що миттєво поглинають позитивно заряджені іони при фрагментації клітин, наявності ліпідів, бактерій, токсинів та ін. Вони також мають чудову проникаючу здатність, що дозволяє найкращим чином справлятися з завданням насичення волосся поживними і зволожуючими компонентами , поліпшення циркуляції крові і вироблення колагену, тим самим повертаючи волоссю блиск і пружність.
Морську воду не слід використовувати в чистому вигляді через наявність в ній компонентів, які можуть завдати шкоди організму людини (включаючи зважені наносні матеріали). Наша спеціальна система фільтрації дозволяє виключити всі шкідливі компоненти зі складу морської води. І це тільки перший етап обробки. Перед її включенням до складу косметичних продуктів, вода проходить Систему Очищення і Зворотного осмосу (що дозволяє видалити солі на 99%), щоб стати готовим компонентом для виробництва.