SPA процедури Dancoly – подарунок для клієнтів 7 салонів Києва

У вересні 2012 Ірина Лев провела SPA процедури французької професійної косметики Dancoly в 7 салонах Києва.

Клієнти могли познайомитися з продукцією і відчути чари ароматерапії Dancoly.

Ірина продемонструвала SPA процедури з арома-кремом та ефірними маслами для відновлення довжини волосся, що дуже важливо для клієнток з пофарбованим або пошкодженим волоссям.

«Дуже сподобалася процедура, особливо масаж. Волосся після крему стало набагато більш слухняним і м’якше, також сподобалося масло троянди і спрей з маслом троянди. Величезне спасибі »- написала у відгуках Тетяна, кліентка перукарні« Адам і Єва ».

Майстри салонів навчилися унікальної методики масажу шкіри голови, яка в поєднанні з ефірними маслами і масажним гелем Dancoly перемагає випадання волосся і стимулює їх ріст.
Клієнти відчули, як SPA процедури Dancoly впливають на емоційний стан – можуть розслабити, зігріти, підбадьорити, викликати радість.

Олена, клієнтка салону «Філософія зовнішності» відзначила: «Чудова процедура. Дозволяє розслабитися і отримувати задоволення завдяки олії і масажу. Волосся стало більш наповненим, зволожуючим і живим. Дуже вдячна..”

Відгуки клієнтів:

Богдан, салон «Жасмин»: «Cпа процедура це щось. Особливо хочу виділити масаж голови і спрей Aroma Moisture sprey. »

Лєна і Лариса Шевченко, салон «Філософія зовнішності»: «Дуже приємна процедура особливо хороший масаж. Масла сподобалися евкаліпт і троянда. Чудовий майстер! Порадила багато корисних і важливих речей. Залишилися задоволені! »

Марина, перукарня «Адам і Єва»: «Процедура дуже приємна, дуже сподобався масаж – це розслаблює і масла. Сподобалося масло бергамота, йде інтенсивно випадання волосся, сподіваюся, що ця процедуа з маслом бергамоту допоможе впоратися. Буду використовувати рекомендовану майстром серію – від випадання, спасибо огромное! »

Тетяна, перукарня «Нікі»: «Процедура дуже приємна заспокійлива. Волосся доглянуте, м’яке справжній релакс.»