Angel Professional

Натуральна косметика Angel Professional

Angel Professional – і навіть богині позаздрять

Сила в ньому твоя прихована, в ніжному чудовому волоссі…

Яся Федосєєва

Розкішне волосся, напевно, мрія більшості представниць прекрасної половини людства. Але при цьому мало хто обходиться без укладок, часто виконуваних гарячим феном або плойкою, та й змінити колір волосся сучасним дамам періодично хочеться. Все це не кращим чином позначається на стані локонів. Але ж так хочеться мати гарне волосся! Думаєте, це дуже складно? Може бути. Але тільки до тих пір, поки ви не познайомитеся з «професійним ангелом». Тобто – з косметикою для волосся Angel Professional.

Angel Professional – краса на натуральній основі

Більшості фахівців відомий той факт, що натуральні речовини організм засвоює куди краще синтетичних. І волосся – не виняток з цього правила. Слід знати, що більшу частину штучних компонентів волосся сприймає як «баласт» і відкидає. Саме тому варто звернути увагу на косметику Angel Professional.

Основа всій лінії Angel Professional – вода океану, добута, до слова, з глибини більше 320 метрів. Ця вода – сама по собі дуже цінна, адже в ній містяться мінерали і мікроелементи. До того ж, океанічна вода дозволяє таких речовин, як екстракти морських водоростей Red Alga, амінокислоти, колаген, фруктові кислоти і масла, екстракти женьшеню, імбиру і евкаліпта, які входять до складу засобівAngel Professional, діяти в повну силу

Результат застосування відповідної станом волосся професійної косметики Angel Professional за відгуками як майстрів перукарської справи, так і їх клієнтів:

  • відновлена структура навіть сильно пошкодженого волосся;
  • вирішення проблеми випадіння волосся;
  • підвищення блиску і еластичності волосся;
  • полегшення розчісування і зменшення ламкості волосся;
  • нормалізація жирового балансу шкіри голови.

Анкета Angel Professional

  • «Батька» косметики Angel Professional – Жиль ле Брет (доктор хімічних наук, ботанік).
  • Лабораторія доктора де Брета, що досліджує структуру волосся, працює з 1958 року.
  • З 1965 року розпочато співпрацю Жиля ле Брета з компанією DANCOLY.
  • З 1980 року спільними зусиллями одного з кращих стилістів Франції Джорджа Джірартіна і ле Брета випускається косметика для салонів краси Angel Professional.