Шампунь для пофарбованого волосся

Шампунь для фарбованого волосся: питання і відповіді

Шампунь для фарбованого волосся: в чому його особливості?

Як правило, виділяють волосся нормальне, сухе і жирне. Правда, в останні роки, коли фарбування волосся стало звичною процедурою, було виділено ще один тип волосся. Це – фарбоване волосся. Дійсно, незалежно від того, до якого типу відноситься фарбоване волосся спочатку, воно вимагає за собою особливого догляду. Саме тому хороший шампунь для фарбованого волосся має деякі особливості складу. Так, звичайно в своєму складі шампунь для фарбованого волосся має сонцезахисні фільтри (що мінімізує «вигорання» кольору), а також натуральні екстракти, які б закріпили штучний пігмент в структурі волосся. Крім того, хороший шампунь для фарбованого волосся повинен включати інгредієнти, які сприяють розгладженню волосся і «склеюють» розщеплені лусочки. Слідство такого поєднання – блискуче, еластичне волосся з рівномірним і насиченим кольором.

Професійний шампунь для фарбованого волосся: чи варто його придбати?

Зазвичай люди прагнуть придбати фарби, які б мінімально пошкоджували б структуру волоса. А ось на шампунях часто намагаються заощадити. Дешевий шампунь просто не зможе надати волоссю належний догляд. А це призведе до невдоволення споживача. Адже колір буде в результаті менш стійким, а волосся – менш захищеним і не таким гарним.
Тому, варто звернути увагу на професійний шампунь для фарбованого волосся. Шампуні від «Angel Professional» включають в себе всі необхідні для підтримки вашого волосся компоненти! Такі, наприклад, як морський колаген (і інші мікро-елементи з морських водоростей) і термальна вода.
Шампунь для пофарбованих темного волосся, шампунь-блонд, шампунь для пофарбованих тонкого волосся – все це продукти від «Angel Professional»!
До речі, існує думка, що професійний шампунь для фарбованого волосся – річ дорога. Це не так! Адже по-справжньому хороший шампунь для фарбованого волосся (такий, як «Angel Professional») витрачається дуже економно.
Висновок: професійний шампунь для фарбованого волосся (темних, тонких або освітлених) однозначно варто використовувати!