Серія косметики для відновлення волосся з маслом марули.

Представляємо новинку – серію косметики для відновлення волосся з маслом марули. У неї входять відновлюючий шампунь для сухого і пошкодженого волосся, кондиціонер і маска. Засоби дбайливо очищають, зберігаючи ліпідний шар волосся. Дарують ідеальний догляд сухій і роздратованій шкірі голови після фарбувань, застосування фена, впливу навколишнього середовища. Масло марули – рекордсмен за кількістю поживних елементів, антиоксидантів і жирних кислот. Крім того, марула багата олеїнової, пальмітинової, лінолевої і іншими кислотами, які підтримують гідробаланс волосся, забезпечують максимальне харчування і кондиціонування (згладжування кератинових лусочок). Важливий момент: у виробництві використовується тільки масло холодного першого віджиму, завдяки чому його природні властивості максимально збережені.

Новинка “Provence”

Provence – розуміння вашого волосся, ви можете подарувати Вашому волоссю ніжний і ефективний догляд. Provence охоплює 9 типів волосся.    

Семінар для майстрів-перукарів в Чернівцях

Семінар для майстрів-перукарів в Чернівцях провела Юлія Андрейченко. Всі бажаючі могли знайомитися з різними процедурами, які можна виконувати за допомогою косметичних засобів ТМ Angel Professional і Dancoly. Як наочний приклад було вирішено створити вигляд Ангела. Для цього потрібна була модель – вибрали дівчину із залу, яка люб’язно погодилася стати добровольцем. Вона на собі протестувала різні процедури, що надаються ТМ Angel Professional і Dancoly. Їй випала нагода випробувати такі види послуг, як: Процедура купання волосся в SPA-молоці і ефірному маслі Dancoly. Ароматерапія для волосся з ефірними маслами Dancoly. Фарбування волосся ТМ Angel Professional. Виконання укладки з використанням продуктів з серії “Fantasy Party”. І в завершенні семінару всі активні учасники були нагороджені подарунками від ТМ Angel Professional. Юлія Адрейченко – переможець міжнародного конкурсу журналу “Естетика” в 2011, майстер-перукар, а також технологТМ Angel Professional и Dancoly.

Семінар для майстрів – перукарів у Львові

Його проводила переможець міжнародного конкурсу журналу “Естетика” в 2011, майстер-перукар, а також технолог ТМ Angel Professional і Dancoly Андрейченко Юлія. Всі бажаючі могли ознайомитися з різними процедурами, які можна виконувати за допомогою косметичних засобів ТМ Angel Professional і Dancoly. Як приклад було ухвалено створити вигляд Ангела. Для цього потрібна була модель – вибрали дівчину із залу, яка люб’язно погодилася стати добровольцем. Вона на собі протестувала різні процедури, що надаються ТМ Angel Professional і Dancoly. Їй випала нагода випробувати такі види послуг, як: Процедура купання волосся в SPA-молоці і ефірному масліDancoly. Ароматерапія для волосся з ефірними маслами Dancoly. Фарбування і випрямлення волосся ТМ Angel Professional. Виконання укладки з використанням продуктів з серії”Fantasy Party”. Процедура для відновлення довжини волосся і оздоровлення шкіри голови з використанням аромамаселТМ ” Danoly “. І в завершенні семінару всі учасники були нагороджені подарунками відТМ Angel Professional.  

SPA процедури Dancoly – подарунок для клієнтів 7 салонів Києва

У вересні 2012 Ірина Лев провела SPA процедури французької професійної косметики Dancoly в 7 салонах Києва. Клієнти могли познайомитися з продукцією і відчути чари ароматерапії Dancoly. Ірина продемонструвала SPA процедури з арома-кремом та ефірними маслами для відновлення довжини волосся, що дуже важливо для клієнток з пофарбованим або пошкодженим волоссям. «Дуже сподобалася процедура, особливо масаж. Волосся після крему стало набагато більш слухняним і м’якше, також сподобалося масло троянди і спрей з маслом троянди. Величезне спасибі »- написала у відгуках Тетяна, кліентка перукарні« Адам і Єва ». Майстри салонів навчилися унікальної методики масажу шкіри голови, яка в поєднанні з ефірними маслами і масажним гелем Dancoly перемагає випадання волосся і стимулює їх ріст. Клієнти відчули, як SPA процедури Dancoly впливають на емоційний стан – можуть розслабити, зігріти, підбадьорити, викликати радість. Олена, клієнтка салону «Філософія зовнішності» відзначила: «Чудова процедура. Дозволяє розслабитися і отримувати задоволення завдяки олії і масажу. Волосся стало більш наповненим, зволожуючим і […]

У жовтні жителі Харкова могли познайомитися з SPA процедурами Dancoly.

Юлія Андрейченко та Ірина Лев провели презентації SPA процедур Dancoly в салонах краси «Фріда», «Олімп» і «Рабкоровская» в Харкові. Клієнти відчули дивовижну релаксацію при масажі, приємні аромати і тепло масок, а головне побачили дію SPA-процедур Dancoly -оздоровлення шкіри голови і перетворення пошкодженого волосся в міцне і блискуче. Майстри навчилися виконувати масаж і дізналися про чарівність ароматерапії, що б їх клієнтки ставали не тільки красивими в салоні, але і відпочивали і наповнювалися радістю і силою завдяки Dancoly SPA.

Angel Professional – натуральні компоненти для краси волосся

З весни 2012 року Angel Professional і Dancoly застосовує ПАР рослинного походження – кокоглюкозид. Раніше Angel Professional і Dancoly використовували м’який ПАР лаурил сульфат амонію. Основна маса засобів, що очищають містить ЛАУРІЛ сульфат натрію, який діє БІЛЬШЕ дратівливо на шкіру. Angel Professional і Dancoly вибрали Coco-Glucoside (коко-глюкозид) за прекрасні властивості для краси волосся. Це м’яка речовина, що піниться, яку отримують з м’якоті кокоса і фруктози. Коко-глюкозид відноситься неаніонній системі поверхнево-активних речовин. ПАВи, що входять до складу неаніонной системи, при контакті з водою утворюють міцели більшого розміру, які менше ушкоджують шкірний бар’єр, забезпечують найбільш м’яке і дбайливе очищення шкіри. Варто відзначити, що коко-глюкозид є особливо м’якою речовиною, яке сприяє видаленню бруду і утворення піни. Продукти догляду за волоссям Angel Professional – це лікування, харчування, зволоження волосся. До складу Angel Professional входять унікальні компоненти, які зміцнюють волосся і роблять його красивим і здоровим. Ефект від застосування помітний з першого разу, що важливо […]

Сила океану для краси вашого волосся

СИЛА океанських глибин бренду Dancoly Angel Professional Paris – інноваційна концепція в індустрії краси та догляду за волоссям. На додаток до решти найчистіших інгредієнтів, які використовуються при виробництві косметичних продуктів, Вода Морських Глибин є передовим засобом в догляді за волоссям. Морська вода з глибини 320 метрів містить понад 60 мінеральних сполук: Na2CO3, NaHCO3, NaCl, NaI, NaHSO4, Na2SO4, Na3PO4, KHCO3, K2CO3, KCl, K2SO4, K3PO4, KI, CaCl2, MgCl2, MgCO3, MgSO4, FeCl2, FeCl3, FeSO4, Fe2(SO4)3, FeCO3, Fe2(CO3)3, FePO4, ZnCl2, CnCl2, MnCl2, LiCl, ZnSO4, CuSO4, AlCl3, Al2(CO3)3, Al2(SO4)3, Na2SEO3, K2SeO3, Na2SeO3, NaIO3, KIO3, KVO3, NaVO3, KVO4, NaVO4 і багато інших) і 10 видів рідкісних мікроелементів (Ca, Mg, Fe, P, N, S, V, Se, I, Cu), що утворилися в результаті багатьох тисяч років безперервної циркуляції морської води. Інноваційна запатентована технологія дозволяє комбінувати їх, перетворюючи в рої іонів, що миттєво поглинають позитивно заряджені іони при фрагментації клітин, наявності ліпідів, бактерій, токсинів та ін. Вони також мають […]

Дніпропетровськ: семінар від «Angel Professional» для продавців магазинів

Для того щоб покупець пішов з магазину задоволеним і захотів повернутися, продавець повинен його кваліфіковано проконсультувати. Тому приємним і корисним сюрпризом для продавців магазинів Дніпропетровська став семінар по продукції «Angel Professional», який провела 12 березня Юлія Андрейченко. Ефективність продукції «Angel Professional» не викликає сумнівів. Але! Нею необхідно вміти користуватися правильно! Як саме – продемонструвала Юлія Андрейченко на семінарі, який 12 березня 2013 року відбувся у Дніпропетровську. Семінар був розрахований на тих, хто працює з косметикою «Ангел» і прагне до максимально повного використання потенціалу цих коштів. Юлія показала правильну техніку наступних процедур. Лікування випадіння волосся (на основі препаратів серії «Женьшень»). Використання різних масок для відновлення основної довжини волосся. Укладання зачіски з використанням доглядаючих засобів стайлінгу. Зокрема, був використаний кондиціонер А-305, який надає волоссю помітний об’єм. Також в рамках семінару було проведено конкурс на знання косметики «Ангел». Тепла і позитивна атмосфера, а також отримані знання усіма присутніми були оцінені «на відмінно»!

Косметика «Angel Professional» стає ближче!

Французька професійна косметика «Angel Professional» стає ближче і зрозуміліше! 28 березня в Харкові був проведений пізнавальний семінар для торгових представників. Саме торговий представник – свого роду «шлюбний агент», який знайомить клієнтів з новими продуктами. І від того, наскільки добре в асортименті компанії розбирається цей фахівець, залежить успішність співпраці і, в кінцевому підсумку, репутація фірми серед споживачів. Тому наші торгові представники не перестають вчитися, щоб бути готовими в будь-який момент відповісти на питання, що виникли у клієнтів. 28 березня 2013 року в Харкові відбувся семінар з косметики «Ангел», в рамках якого були детально розглянуті для укладки засоби, засоби стайлінгу (зокрема, серія «Fantasy Party») і догляду за волоссям. Особливу увагу було приділено серії «Женьшень», яка дозволяє позбутися проблеми випадіння волосся, але тільки за умови суворого дотримання рекомендацій! Своїми знаннями і досвідом в цьому питанні поділилася Юлія Андрейченко. Не обійшлося і без «розбору польотів». Торговий представник Юрій, спантеличив Юлю Андрейченко питанням про те, […]