Професійна косметика для волосся Angel Professional Paris

Натуральна косметика Angel Professional

Angel Professional – і навіть богині позаздрять 

 

Сила в ньому твоя прихована, в ніжному чудовому волоссі…

                                                                                                                          Яся Федосєєва

 

Розкішне волосся, напевно, мрія більшості представниць прекрасної половини людства. Але при цьому мало хто обходиться без укладок, часто виконуваних гарячим феном або плойкою, та й змінити колір волосся сучасним дамам періодично хочеться. Все це не кращим чином позначається на стані локонів. Але ж так хочеться мати гарне волосся! Думаєте, це дуже складно? Може бути. Але тільки до тих пір, поки ви не познайомитеся з «професійним ангелом». Тобто – з косметикою для волосся Angel Professional.

 

Angel Professional – краса на натуральній основі

 

Більшості фахівців відомий той факт, що натуральні речовини організм засвоює куди краще синтетичних. І волосся – не виняток з цього правила. Слід знати, що більшу частину штучних компонентів волосся сприймає як «баласт» і відкидає. Саме тому варто звернути увагу на косметику Angel Professional.

 

Основа всієї лінії Angel Professional </ strong> – вода океану, добута, до слова, з глибини більше 320 метрів. Ця вода – сама по собі дуже цінна, адже в ній містяться мінерали і мікроелементи. До того ж, океанічна вода дозволяє таким речовинам, як екстракти морських водоростей Red Alga, амінокислоти, колаген, фруктові кислоти і масла, екстракти женьшеню, імбиру і евкаліпта, які входять до складу засобів Angel Professional, </ strong> діяти в повну силу

 

Результат застосування відповідної до стану волосся професійної косметики Angel Professional за відгуками як майстрів перукарської справи, так і їх клієнтів:

 

– відновлена структура навіть сильно пошкодженого волосся;

– вирішення проблеми випадіння волосся;

– підвищення блиску і еластичності волосся;

– полегшення розчісування і зменшення ламкості волосся;

– нормалізація жирового балансу шкіри голови.

 

Анкета Angel Professional 

 

– «Батько» косметики Angel Professional – Жиль ле Брет (доктор хімічних наук, ботанік).

– Лабораторія доктора де Брета, що досліджує структуру волосся, працює з 1958 року.

– З 1965 року розпочато співпрацю Жиля ле Брета з компанією DANCOLY.

– З 1980 року спільними зусиллями одного з кращих стилістів Франції Джорджа Джірартіна і ле Брета випускається косметика для салонів краси Angel Professional.