Для красивого образу і відновлення волосся Angel Provence презентує  SPA процедуру для домашнього догляду.

За 30 хвилин Angel Provence зробить пошкоджене і стоншене волосся наповненим, блискучим і привабливим.

Angel Provence – це 89% натуральних компонентів для здоров’я і краси вашого волосся. Для створення Angel Provence ми використовували передові мікро – молекулярні технології для розщеплення екстрактів рослин на мікро молекули для найкращого проникнення і вбирання. Новітні розробки дозволили створити ефективну професійну косметику натуральної та дружній до природи.

 1.Намочіть волосся і нанесіть 3-5мл Шампунь для очищення і активізації шкіри голови з екстрактом безсмертника на волосся. Акуратно помасажуйте шкіру голови подушечками пальців, використовуючи спіральний рух протягом 3-5 хвилин. Ретельно промийте волосся і шкіру голови. Продукт відновлює кінчики волосся і інші пошкоджені ділянки

      

2.У мисочці змішайте «Захисна маска для фарбованого волосся з квіткою апельсина» – (50г)  і інтенсивного живильного масла на квітці апельсина (5 крапель)

                                                                                                                     

3.   Нанесіть на волосся за допомогою кисті і прочешіть. Використовуйте гарячий рушник або клімазон. Час витримки 15-20 хвилин. Промийте волосся водою. 

       

4. Нанесіть на долоню «Крем-догляд для випрямлення волосся з екстрактом грейпфрута» (20г) . Потріть долоні і втирайте засіб рівномірно від коренів до кінчиків. Для досягнення найкращих результатів використовуйте гарячий рушник або клімазон. Залиште засіб на волоссі на 5-10 хвилин. Ретельно промийте волосся водою.