Для красивого образу і відновлення волосся Angel Provence презентує SPA процедуру для домашнього догляду.

За 30 хвилин Angel Provence зробить пошкоджені і витончення волосся наповненими, блискучими і привабливими.

Angel Provence – це 89% натуральних компонентів для здоров’я і краси вашого волосся. Для створення Angel Provence ми використовували передові мікро – молекулярні технології для розщеплення екстрактів рослин на мікро молекули для найкращого проникнення і вбирання. Новітні розробки дозволили створити ефективну професійну косметику натуральної та дружньої до природи.

1.Намочіть волосся і нанесіть 3-5мл Шампунь для очищення і активізації шкіри голови з екстрактом безсмертника на волосся. Акуратно промассируйте шкіру голови подушечками пальців, використовуючи спіральний рух протягом 3-5 хвилин. Ретельно промийте волосся і шкіру голови. Продукт відновлює кінчики волосся і інші пошкоджені ділянки

2.У мисочці змішайте «Захисну маску для фарбованого волосся з квіткою апельсина» – (50г) і інтенсивного живильного масла на квітці апельсина (5 крапель)

3.   Нанесіть на волосся за допомогою кісті и прочешіть. Використовувати гарячий рушник або климазон. Час Витримки 15-20 хвилин. Промийте волосся водою. 

4. Нанесіть на долонь «Крем-догляд для випрямлення волосся з екстрактом грейпфрута» (20г). Потріть долоні і втирайте засіб рівномірно від коренів до кінчиків. Для досягнення найкращих результатів використовуйте гарячий рушник або климазон. Залиште засіб на волоссі на 5-10 хвилин. Ретельно промийте волосся водою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *