Показано 1–16 із 47

О VIESO

Гасло «Природа в серці» відображає всю глибину нашої поваги до природи та характеризує основи філософії VIESO. Гійом Дуко, який виступає за використання виключно натуральних інгредієнтів для забезпечення висококласного догляду, передав нам свої знання про навколишнє середовище, а ми втілили їх у засобах для догляду за волоссям.

Ми вважаємо за потрібне використовувати тільки натуральні інгредієнти та ефірні олії у догляді за волоссям саме через їх доведену дію та ефективність. Складові продукції VIESO розробляються із особливою ретельністю, а інгредієнти відбираються під максимальним контролем. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб скоротити кількість відходів, використовуємо сонячну енергію, а упаковка для нашої продукції виготовляється з переробленого картону. Ми поважаємо кожне життя, тому продукція VIESO не проходить випробування на тваринах.

Задоволення від використання, ефективність і натуральність – це цілі VIESO, які одночасно є перевагами для наших клієнтів. Ми пропонуємо сім серій продукції для різних типів та проблем волосся. Ласкаво просимо до світу VIESO. Ми щиро дякуємо Вам за вибір нашої продукції.