Показано 1–16 із 25

Професійна косметика Dancoly

DANCOLY – революція в індустрії салонної SPA-косметики

DANCOLY – французька компанія, відома у всьому світі завдяки володінню брендами високоякісної косметики. Серед цих брендів:

Angel Fantasy Party (засоби стайлінга);

Angel Professional (засоби догляду за волоссям);

Dancoly Spa (продукти для догляду за волоссям і тілом, засоби стайлінгу).

На ринку країн СНД найбільш відомі торгові марки Angel Professional і Dancoly Spa (Данколі-СПА).

Ароматерапія – це мистецтво впливу на емоційний і фізичний стан людини за допомогою ефірних масел.

Ефірні масла впливають на настрій – заспокоюють, розслабляють або збуджують своїм запахом і, при цьому, відновлюють, пом’якшують, і дезінфікують шкіру і волосся при нанесенні. Застосовуються різні способи впливу: масаж з ефірними маслами, дихальні вправи, аплікація на шкіру і волосся і т.д.

Ви можете використовувати розроблену фахівцями компанії DANCOLY схему ароматерапії або застосовувати власну для роботи з клієнтами у Вашому салоні.

Ефірна олія, що використовується в терапії, являє собою есенцію, отриману зі свіжих квітів, листя і кори дерев, коренів і фруктів в різних варіаціях.

Багаторічні дослідження довели, що кожне масло володіє своїм унікальним терапевтичним ефектом.
Масла роблять колосальний вплив на організм людини: на фізичному, психологічному та емоційному рівні:

Троянда – пошкоджене, фарбоване волосся;
Лаванда – сухе волосся, виражена лупа;
Бергамот – запобігає випаданню волосся;
Евкаліпт – жирна шкіра голови;
Пеларгонія – суха шкіра голови

Секрет ефективності продукції DANCOLY

Професіоналам в сфері краси відмінно відомо, що найбільш ефективні для догляду за волоссям і тілом натуральні засоби. Саме натуральні компоненти засвоюються організмом максимально повно, при тому, що більшість чисто синтетичних косметичних засобів подібними якостями не відрізняються.

Керівництво і фахівці компанії DANCOLY знають: «побічних ефектів» цивілізації нам не уникнути. Але! Благами, які ми можемо витягти завдяки цій самій цивілізації, варто користуватися. Приклад цих благ – СПА-процедури.

І, зокрема, СПА-косметика DANCOLY. Дія продуктів DANCOLY Spa грунтується на виключно натуральних компонентах і арома-терапії. Всі процедури, спрямовані на відновлення волосся, боротьбу з випаданням волосся і заходами проти лупи, а також ритуали по догляду за тілом поєднують в собі природну силу квітів і їх екстрактів, рослин і ефірних масел.
Так, в лінії DANCOLY Spa використовуються ефірні масла троянди, лаванди, евкаліпта, бергамоту, пеларгонії, перцевої м’яти. Також благотворний вплив роблять вітамін Е і масло пшеничних зародків.

Щоденник DANCOLY: від витоків до сучасності (вибране)

1965 – DANCOLY розпочинає співпрацю з Жілем ле Бретом, ботаніком, доктором хімічних наук. Результат роботи – серіяDANCOLY Spa.

1980 – серія ANGEL PROFESSIONAL, розроблена спільними зусиллями Жиля ле Брета і Джорджа Джерартіна, відомого всій Франції стиліста. Основа серії – морські біологічно активні компоненти та екстракти глибоководних морських водоростей.

2008 – участь DANCOLY в спеціалізованих виставках Туреччини та Іспанії, Малайзії та Болгарії.

2009 – продукція компанії представлена в рамках міжнародної спеціалізованої виставки COSMOPROF ITALY;на фестивалі SHANGHAI BEAUTY SHOW.

2010 – продукція DANCOLY з’являється на сторінках відомого у всьому світі журналу ESTETICA (видання Австралії, Азії, Іспанії).

2011 – продукція компании представлена в рамках міжнародної спеціалізованої виставки COSMOPROF HONGKONG.

Журнал ESTETICA знову повідомляє професіоналам про новинки DANCOLY (видання Франції, Іспанії, Італії, США, Великобританії, Азії). 2012 – продукція компанії представлена в рамках Мalta International Fair.

На сьогоднішній день продукція компанії DANCOLY продається більш ніж в 60 країнах світу (в тому числі США, Канада, Великобританія, Іспанія, Туреччина, ОАЕ, Китай, Росія, Україна).