Відображаються усі з 6 результатів

Безсульфатні шампуні AngelProfessional – кращий вибір для вашого волосся!

Сульфати, що містяться в більшості сучасних шампунів, є нафтохімічними інгредієнтами, вони швидко усувати забруднення з шкіри голови і створюють об ємну піну. Однак разом з небажаним шкірним жиром такі засоби видаляють і захисний шар з шкіри голови і волосся. Це веде до пошкодження локонів і ще більш швидкому їх забрудненню. Сульфати відносяться до високоалергенних речовин і мають накопичувальний еффект, негативно впливають не тільки на красу вашого волосся, але і на стан організму в цілому.

Завдяки AngelProfessional жінкам більше не потрібно вибирати між досконалими волоссям і здоров’ям. Безсульфатні шампуні AngelProfessional створені на основі природного піноутворюючого кокоглюкозиду (з кокоса і фруктози), термальної води, водоростей і колагену.  Безсульфатні шампуні AngelProfessional дбайливо доглядають за волоссям, наповнюючи його  силою і блиском.

Кокоглюкозид, а також океанічна термальна вода, яка складає основу засобів, нормалізують PH-баланс шкіри голови і роботу сальних залоз, делікатно видаляють будь-які забруднення. Колаген, амінокислоти, екстракти рослин і глибоководних водоростей дозволяють відновити пошкоджену структуру на клітинному рівні і зміцнити волосяні цибулини. Використовуючи безсульфатні шампуні AngelProfessional ви зможете забути про тьмяність волосся раз і назавжди!

Еффект помітний вже з перших застосувань, за що засоби AngelProfessional особливо цінуються перукарями і використовуються в кращих салонах Європи. Серед безсульфатних шампунів марки, є засоби для всіх типів і особливостей волосся:

Безсульфатні шампуні AngelProfessional проти лупи збагачені йодом і мають лікувальну дію, усувають не тільки лупу, але і причини її появи. Природна формула живить локони по всій довжині і наповнює їх необхідними речовинами, а легка структура не подразнює шкіру голови і виключає алергічні реакції.

Безсульфатні шампуні для фарбованого волосся AngelProfessional – топ позиція серед споживачів. Завдяки колагену шампунь разгладжує волосся і реанімує пошкоджену структуру. Завдяки м’якому кислотному PH, безсульфатні шампуні для фарбованого волосся надають не тільки доглянутий вигляд, але і здоров’я локонам, зберігаючи при цьому розкішний колір.

Шампуні для сухого і нормального волосся AngelProfessional  дбайливо очищують і захищають від негативного впливу навколишнього середовища. З першого застосування ваші локони стануть більш блискучими і шовковистими.

Безсульфатні шампуні AngelProfessional для жирного волосся ефективно регулюють секрецію сальних залоз і дбайливо усувають забруднення, не порушуючи ліпідний шар шкіри голови. Екстракти морських водоростей піклуються про здоров’я прядок, повертаючи їм природний блиск і силу.

На особливу увагу заслуговує шампунь, що надає сріблястий відтінок знебарвленому, сивому і блондованому волоссю, яке потребує особливого догляду. Доглядаючі компоненти забезпечують легкий еффект ламінування, а м’яка формула дозволяє ніжно видалити з поверхні волосся небажані жовті відтінки. Досконалість криється в дрібницях, і експерти AngelProfessional знають всі секрети створення бездоганного образу!