Відображаються усі з 5 результатів

Безсульфатні шампуні AngelProfessional – кращий вибір для вашого волосся!

Сульфати, що містяться в більшості сучасних шампунів, є нафтохімічними інгредієнтами, що дозволяють швидко усувати забруднення. Однак разом з небажаним шкірним жиром такі засоби видаляють і захисний шар з шкіри голови і волосся, що веде до пошкодження локонів і ще більш швидкому їх забруднення. Сульфати відносяться до високоалергенних речовин і мають накопичувальний ефект, негативно позначаючись не тільки на красі вашого волосся, але і стан організму в цілому.

Завдяки AngelProfessional жінкам більше не потрібно вибирати між досконалим волоссям і здоров’ям. Безсульфатні шампуні AngelProfessional створені на основі природного піноутворюючого кокоглюкозид (з кокоса і фруктози), термальної води, водоростей і колагену, що дозволяє дбайливо доглядати за прядками, наповнюючи їх силою і блиском.

Збалансований склад, а також океанічна термальна вода, яка складає основу засобів, нормалізують PH-баланс шкіри голови і роботу сальних залоз, делікатно видаляючи будь-які забруднення. Колаген, амінокислоти, екстракти рослин і глибоководних водоростей дозволяють реанімувати пошкоджену структуру на клітинному рівні і зміцнити волосяні цибулини. Використовуючи безсульфатні шампуні AngelProfessional ви зможете забути про випадання і тьмяність волосся раз і назавжди!

Ефект помітний вже з перших застосувань, за що засоби AngelProfessional особливо цінуються професійними перукарями і використовуються в кращих салонах Європи. Серед шампунів марки, що не містять нафтохімічних інгредієнтів, є засоби для всіх типів і особливостей волосся:

Безсульфатні шампуні AngelProfessional проти лупи збагачені йодом і мають лікувальну дію, усуваючи не тільки лупа, але і причини її появи. Природна формула живить локони по всій довжині і наповнює їх необхідними речовинами, а легка структура не подразнює шкіру голови і виключає алергічні реакції.

Безсульфатні шампуні для фарбованого волосся AngelProfessional – одні з найбільш затребуваних засобів серед споживачів. Завдяки колагену шампунь разгладжує волосся і реанімує пошкоджену структуру. Завдяки м’якому кислотному PH, вони забезпечують не тільки доглянутий вигляд, але і здоров’я локонам, зберігаючи при цьому розкішний колір.

Засоби для сухого і нормального волосся AngelProfessional надають комплексний вплив на прядки, живлячи їх і захищаючи від негативного впливу навколишнього середовища. Уже з першого застосування ваші локони стануть більш блискучими і шовковистим.

Безсульфатні шампуні AngelProfessional для жирного волосся ефективно регулюють секрецію сальних залоз і дбайливо усувають забруднення, не порушуючи ліпідний шар шкіри голови. Екстракти морських водоростей піклуються про здоров’я прядок, повертаючи їм природний блиск і силу.
На особливу увагу заслуговує шампунь, що надає сріблястий відтінок фарбованому, сивому і блондованому волоссю, яке потребує особливого догляду. Вміщені в його складі доглядаючі компоненти забезпечують легкий ефект ламінування, а м’яка формула дозволяє ніжно видалити з поверхні волосся небажані жовті відтінки. Досконалість криється в дрібницях, і експерти AngelProfessional знають всі секрети створення бездоганного образу!