Професійна косметика для волосся Angel Professional

Angel Professional – і навіть богині позаздрять

Сила в ньому твоя прихована, в ніжному чудовому волоссі…

Яся Федосєєва

Розкішне волосся, напевно, мрія більшості представниць прекрасної половини людства. Але при цьому всі полюбляють укладки, часто виконуваних гарячим феном або плойкою, та й ще часте фарбквання. Все це не кращим чином позначається на стані локонів. Але ж мати гарне волосся бажання багатьох красунь! Думаєте, це дуже складно? Може бути. Але тільки до того часу, поки ви не познайомитесь з косметикою для волосся Angel Professional.

Професійна косметика для волосся Angel Professional – краса на натуральній основі

Основа всієї лінії Angel Professional вода океану з глибини більше 320 метрів. Термальна океанічна вода дуже цінна, адже в ній містяться мінерали і мікроелементи. До того ж, молекула океанічної термальної води має негативний заряд, а волосся позитивний, це дозволяє корисним компонентам проникати в структуру волосся і діяти на повну силу. Професійна косметика Angel Professional також містить такі корисні для волосся речовини як екстракти морських водоростей Red Alga, амінокислоти, колаген, фруктові кислоти і масла, екстракти женьшеню, імбиру і евкаліпта.

Результат застосування професійної косметики Angel Professional за відгуками як майстрів перукарської справи, так і їх клієнтів:

– відновлена структура навіть сильно пошкодженого волосся;

– вирішення проблеми випадіння волосся;

– підвищення блиску і еластичності волосся;

– легке розчісування і зменшення ламкості волосся;

– нормалізація жирового балансу шкіри голови.

Анкета професійної косметики для волосся Angel Professional

– «Батько» косметики Angel Professional – Жиль ле Брет (доктор хімічних наук, ботанік).

– Лабораторія доктора де Брета, що досліджує структуру волосся, працює з 1958 року.

– З 1965 року розпочато співпрацю Жиля ле Брета з компанією DANCOLY.

– З 1980 року спільними зусиллями одного з кращих стилістів Франції Джорджа Джірартіна і ле Брета випускається косметика для салонів краси Angel Professional.